Alumīnija durvis

aluminija durvis

Alumīnija durvis

Durvis, ir kā ēkas vizītkarte, stilīgas un kvalitatīvas durvis rada pozitīvu pirmo iespaidu par ēku. Durvīm ir plašas dizaina un funkcionalitātes iespējas. Pieejamas uz ārpusi veramas durvis, uz iekšpusi veramas un bīdāmās durvis.

Pati galvenā alumīnija durvju priekšrocība ir durvju ilgmūžība. Durvis nerūsē un saglabā savu izskatu un funkcionalitāti līdz pat 50 gadiem. Alumīnija durvis iespējams izgatavot pēc Jūsu izmēriem un aprīkot ar visu nepieciešamo labai ekspluatācijai. Alumīnija durvis ar stiklu ļauj maksimāli izmantot saules gaismu lai apgaismot telpas aiz tām. Alumīnija durvis ir ekoloģiskas un drošas, jo, atšķirībā no plastikāta durvīm, alumīnija durvis neizdala toksiskas vielas un mazāk pakļaujas temperatūras iedarbei.

Uzzināt cenu

Krāsas un izskats

  • Alumīnija durvis izskatās eleganti un dārgi, PVC durvīm grūti konkurēt ar alumīnija durvju eleganci. Alumīnija durvis iekļausies jebkurā interjerā un eksterjerā, iekļausies pat vecmodīgos vai mūsdienīgos dizaina risinājumos.
  • Alumīnija durvis iespējams nokrāsot jebkurā krāsā pēc RAL kataloga. Jūs varat viegli pieskaņot durvis ēkas fasādei un interjeram.
Uzzināt cenu
RAL-K7 (1)
Aluminija durvju aprikojums

Papildus aprīkojums

Ir iespēja izvēlēties alumīnija durvīm dažādus rokturus, dekoratīvos vai nospiežamos, slēdzenes ar tīs punktu vai vien-punktu aizslēgšanas punktiem, ar mēlīti vai rullīti, kā arī mehāniskos aizvērējus.Iespējams uzstādīt stikla paketi vai energoefektīvo trīs stiklu paketi un dažādus dekoratīvos pildiņus. Pieejama iebūvējamā ventilācija. Var uzstādīt durvju automātisko aizvērēju un pazemināto alumīnija slieksni. Papildus eņģes (triju vietā – četras), kas palielināt durvju izturību.

Uzzināt cenu