Bīdāmie vārti

Vārti

Bīdāmie vārti

Bīdāmie vārti ir mūsdienīgs risinājums pagalmiem un teritorijām, kuru pievārtu teritorija ir atbrīvota. Bīdāmie vārti ir ideāls risinājums, kad vārtu priekšā un aizmugurē ir maz vietas veramo vārtu izmantošanai. Bīdāmie vārti ir izturīgi, ērti lietošanā un kalpos vairākus gadus. Iespējams izmantot kā privātajā sektorā, ta arī industriālajā. Vārtus iespējam izgatavot pēc Jūsu izmēriem.

unnamed

Bīdāmo vārtu raksturojums

Bīdāmie vārti tiek izgatavoti pēc Jūsu izmēriem no metāla kvadrātveida caurulēm. Vārtus pēc uzstādīšanas iespējams apšūt un pieskaņot žogam vai mājas fasādei. Bīdāmo vārtu konstrukcijas mehāniskā drošība tiek nodrošināta ar divu bloku skrituļu palīdzību, kuri pārvietojas speciālā profilētā sijā, kura atrodas vārtu vērtnes lejas daļā. Divi bloki atrodas precīzi aprēķinātā attālumā viens no otra un nodrošina nepieciešamo balansēto līdzsvaru visā kustīgajā sistēmā. Konsoles bloki tiek montēti uz stingra pamata.

Krāsas

Sagatavotie vārti tiek gruntēti un nokrāsoti. Vārtus iespējams nokrāsot jebkurā krāsā pēc RAL krāsu kataloga. Krāsa nepakļaujas ārējiem apstākļiem un neizbalē zem saules stariem.

RAL-K7 (1)
deimos_A_BT_ultra (1)

Aprīkojums

Bīdāmos vārtus iespējams aprīkot ar BFT zīmola automātiku, kas, vārtu izmantošanu, nodrošinās vel patīkamāku. Papildus iespējams uzstādīt signālgaismu un fotosensorus, kas palielinās vārtu drošību. Automatizētus vārtus iespējams kontrolēt ar MITTO bezvadu vadības pulti.