Alumīnija durvis Domani

Domani intro
Torex ir uzņēmums ar 30 gadu pieredzi, kas ar katru gadu palielina savu profesionalitāti un prasmes durvju izgatavošanā.

Torex durvis tā ir drošība, estētisks izskats, izturība, ekskluzīva kvalitāte un liela izvēle, kas derēs ikvienam.

Durvīs DOMANI Torex ieguldīja visu savu pieredzi, tehnoloģiskumu, dizaina risinājumus un skaistumu. Alumīnija durvīm DOMANI piemīt akurāts un drošs dizains, kā arī mūsdienīgu materiālu un tehnoloģiju pielietojums. Alumīnija durvis DOMANI ir durvju nākotne.

Alumīnija durvis DOMANI nebaidās laikapstākļus!

DOMANI durvju izgatavošanā tiek izmantoti materiāli, kas ir izturīgi pret laikapstākļiem, pret pazeminātu un paaugstinātu temperatūru, tāpēc durvis var uzstādīt bez vestibila.

DOMANI durvju konstrukcijā ir divi termiskie pārtraukumi no polimīda durvju vērtnē un rāmī, kā dēļ nerodas salna un kondensāts uz durvju iekšējās daļas.

Alumīnija durvis DOMANI Jūsu mājai

Aviācijā izmantojamais alumīnija sakausējums (Al-Mg-Si), ideāla ģeometrija, mitrum izturīgi materiāli un augsti ekspluatācijas parametri padara DOMANI durvis par jaunās paaudzes durvīm ar mūsdienīgām tehnoloģijām, kas nodrošina vieglu un patīkamu ekspluatāciju.

Inovatīvo materiālu dēļ, durvis DOMANI rada mūsdienīgu izskatu, nerūsē un ir ilgmūžīgas.

Aviācijas alumīnijs (Al-Mg-Si) ir sakausējums, kas ir izturīgs un noturīgs pret koroziju, tas spēj izturēt pat tiešu sāļu iedarbību.

Nestandarta risinājumi pieejami visiem

Izvēlaties durvis, kas derēs tieši jums.

Jums vajag metāla durvis ar iekšējo atvēršanu vai durvju uzstādīšanu ailē? Nav problēma, metāla durvīs Domani šī opcija ir pieejama bāzes komplektācijā.

Eiropas stils mūsdienīgam eksterjeram

Domani durvīm ir izsmalcināts minimālisma dizains, sākot no klasiskā stila līdz Hi-Tech. Stingras līnijas, teksturēti apdares materiāli, dažādas krāsas un raksti – viss tika izveidots jūsu dizaina projektam.

Stiklotas ārdurvis ir populāra privātmāju izvēle. Stikls ir ne tikai dekoratīvs gabals, bet arī svarīgs funkcionāls elements. Tas sniedz pārskatu par visu, kas notiek ārpus durvīm, un izlaiž dabisko apgaismojumu.

Izturīgā jūras saplākšņa durvju apdare izturēs jebkādus laika apstākļus un saglabās estētisko izskatu. Nav svarīgi, kas atrodas aiz loga – lietus, sniegs vai spoža saule. Domani durvis ir Eiropas stila un tehnoloģiju apvienojums, kas var izturēt skarbo klimatu.

Slēdžu sistēma un furnitūra

Alumīnija durvīs DOMANI ir uzstādīti divi slēdži suvāla tipa ar ceturto augstāko drošības klasi un antikorozijas pārklājumu.

Detaļa kas izceļ DOMANI durvis – vilkšanas rokturis SQUARE (SQ) no ārpuses. Alumīnija durvju DOMANI velkamais rokturis ir aprīkots ar elektrisko slēdzi, kas neļaus nejaušu durvju aizciršanos no ārpuses.

DOMANI durvīs ir ietaisīts rezerves barošanas avots, kā dēļ, durvis funkcionēs vel 3000 atvēršanās reizes pēc elektrības padeves atslēgšanas. No iekšpuses uzstādīts standarta uzspiežamais rokturis ALFA.

Aluminija durvis DOMANI kvalitates kontole

Kvalitātes kontrole

Pilnīgi visām alumīnija durvīm DOMANI tiek veikta kvalitātes kontrole, tiek pārbaudīts viss. Darās viss iespējamais, lai durvis pie Jums nonāk bez defektiem un bojājumiem. Durvis Jūs ne tikai pasargās, bet arī iepriecinās ar ilgu kalpošanas mūžu.

DOMANI Only Lines kolekcija

DOMANI Solid kolekcija

DOMANI Crystal Only lines kolekcija

DOMANI Timeless classic kolekcija

DOMANI Verge kolekcija

Jūras finieris Sea Plywood (12 mm) iekšējai un ārējai apdarei

Mitrumnoturīgs MDF (10 mm) iekšējai un ārējai apdarei

PVC pārklājums iekšējai apdarei

Pārklājumi alumīnija profilam

Multicolor

Multicolor variants – divu krāsu savienojums vienā izstrādājumā. Multicolor ļauj ideāli integrēt Jūsu mājas kā interjerā, tā arī eksterjerā. Šis variants padara Jūsu durvis patiesi unikālas un ekskluzīvas. Jūs varat izvēlēties jebkuru krāsu savienojumu.

Stikla pakešu tipi

Tonētas stiklapaketes:

Stikla tonēšana tiek veikta uzklājot sertificētu plēvi bronzas vai grafīta tonī. Logs var būt pilnībā vai daļēji matēts. Pēc ražošanas tehnoloģijas loga tonējums tiek uzklāts uz iekšējā un ārējā stikla.

Bruņota stiklapakete:

Bruņotai stikla paketei ir divi bruņoti stikli, iekšējais un ārējais. Bruņota stikla pakete var būt caurspīdīga, daļēji matēta vai pilnībā matēta.

Eņģu veidi

Slēptais automātiskais durvju aizvērējs

Automātiskā durvju aizvērēja mehānisms slēpjas durvju kārbā un durvju vērtnē. Aizvērēju vieglāk uzstādīt, tas ir kvalitatīvāks, izturīgāks un ilgmūžīgāks nekā eņģu sistēma.

Alumīnija durvju DOMANI konstrukcija