PVC durvis

IMG_2351

PVC ārdurvis

Durvis, ir kā ēkas vizītkarte, stilīgas un kvalitatīvas durvis rada pozitīvu pirmo iespaidu par ēku. Durvīm ir plašas dizaina un funkcionalitātes iespējas. Pieejamas uz ārpusi veramas durvis, uz iekšpusi veramas un bīdāmās durvis.

Piedāvājam augstas kvalitātes PVC durvis no vācu profila Aluplast 4000 un Aluplast 7000. Durvis iespējams izgatavot pēc Jūsu izmēriem un aprīkot attiecīgi durvju pielietošanai. Iespējams izgatavot ar stiklu. Durvīm piemīt paaugstināta izturība, skaņas un siltuma izolācija. Durvīm ir jaunākās paaudzes furnitūra, kas nodrošinās stabīlu durvju darbību un vieglu regulēšanu.

Uzzināt cenu

Krāsas

  • Lai piešķirtu Jūsu durvīm individuālu izskatu vai pieskaņot ēkas fasādei, durvju profilu iespējams vienā no piedāvātajām krāsām, izvēlēties ir no kā, un piešķirt tekstūru. Standartā ietilpst tādas profila krāsas, kā: Balts; Zelta ozols; Tumšais ozols; Sarkankoks. Ja vēlaties durvis ar stiklu, tad stiklu var pasūtīt ar dekoratīvajām plēvēm dažādos toņos un tonējumu.
Uzzināt cenu
Aluplast krasu katalogs
PVC durvju aprikojums

Papildus aprīkojums

Ir iespēja izvēlēties PVC durvīm dažādus rokturus, dekoratīvos vai nospiežamos, slēdzenes ar tīs punktu vai vien-punktu aizslēgšanas punktiem, ar mēlīti vai rullīti, kā arī mehāniskos aizvērējus.Iespējams uzstādīt stikla paketi vai energoefektīvo trīs stiklu paketi un dažādus dekoratīvos pildiņus. Pieejama iebūvējamā ventilācija. Var uzstādīt durvju automātisko aizvērēju un pazemināto alumīnija slieksni. Papildus eņģes (triju vietā – četras), kas palielināt durvju izturību.

Uzzināt cenu