Logu Furnitūra

information

Logu Furnitūra

MACO furnitūru ražo uzticams Austrijas uzņēmums, kas dod garantiju 10 gadus uz savu produkciju. Furnitūrai nodrošina 20 000 ciklu mehānisko slodžu izturību. Visi MACO furnitūras kustīgie elementi ir pasargāti no korozijas ar patentētu tehnoloģiju. Lai nodrošinātu lielāku aizsardzību pret koroziju, tiek uzklāti 3 slāņi – cinks, hroms un vasks.

Slēptās eņģes

MACO piedāvā furnitūru ar slēpto eņģu grupu, kas ir integrēta vērtnes gropē un nav redzama no abām loga pusēm. Slēptās eņģes palielina drošību un nodrošina ielaužšanos no eņģu grupas vietas. Slēptas eņģes nesaspiež blīvgumijas un nodrošina nepārtrauktu blīvējuma kontūru, sekojoši, nerodas caurvējš eņģu grupas vietā un kondensāta veidošanos gropes vietā. Eņģu metāla detaļas neizvirzās vērtnes iekšpusē un neveido “aukstuma tiltiņu”, tādējādi efektīvi samazinās siltuma atdeve. Slēpto eņģu celtspēja ir 100 kg.

Bloķētājs-pacēlājs

Bloķētājs-pacēlājs nepieļauj vērtnes karāšanos, nodrošina ar vērtnes papildus balsta punktu, kas samazina slodzi uz eņģēm un nodrošina vērtņu vieglu atvēršanos un aizvēršanos uz vairākiem gadiem.

Pretielaužšanās aizsardzība

MACO furnitūras līnijā ir iekļautas pretielaušanas rullīšu un tapas. Uz šo brīdi, šī sistēma ir vismodernākā un absolūti drošs risinājums, lai pasargātu savu mājokli no ielaužšanās caur logu. Sistēma iztur slodzi līdz 800 kg.

Atvēršanās bloķēšanās mehānisms

MACO atvēršanās bloķēšanas mehānisms ar atsperēm nodrošina vērtnes labāku piegulšanu pie rāmja, kas izslēdz caurpūšanas rašanos.

Bloķētājs pret vērtnes patvaļīgu atvēršanos

MACO piedāvā uzstādīt piebremzēšanas furnitūru, kas neļauj logam patvaļīgi aizvērties caurvēja laikā. Iebūvēts fiksators fiksē logu atvērtā stāvoklī, kas neļaus, telpas vēdināšanas laikā, logam ‘aizcirsties’ un nepieļaus loga bojāšanos. Aizvēršanās bloķētājs tiek kontrolēts ar roktura palīdzību un fiksē vērtni jebkurā stāvoklī.

AIZSARDZĪBA PRET BĒRNU IZKRIŠANU PA LOGU

Pat aizvērts logs negarantē drošību, bērns bez sevišķām pūlēm var pagriezt rokturi un atvērt vērtni. Lai tas nenotiktu, MACO konstruktori ir atraduši risinājumu – produkcijas līnija tika papildināta ar atvēršanas bloķētāju.

ATVĒRŠANAS BLOĶĒTĀJS

Var papildus uzstādīt uz veramas-atgāžamas vērtnes no apakšpuses. Šis elements bloķē loga atvēršanu vēršanas režīmā, tomēr ļauj atgāzt logu. Iespējama komplektācija ar slēdzeni – šajā gadījumā logam būs vēdināšanas iespējas, tomēr tas nevarēs atvērties vēršanas režīmā. Šāda bloķētāja izmantošana ir lietderīga mazu, ziņkārīgu iemītnieku istabās, kā arī sabiedrisko ēku augšējos stāvos.

Rokturi

MACO piedāvā stilīgus logu rokturus no kolekcijas HARMONY un RHAPSODY.

Uzzināt vairāk