Bīdāmās sistēmas

Informācija

Bīdāmās sistēmas

Piedāvājam saviem klientiem, tirgū visprogresīvākās, energoefektīvas lielizmēra bīdāmās durvis Aluplast HST un PATIO. Lielo stikloto lauku dēļ, Jūs varat savienot dzīvojamo telpu ar terasi, balkonu vai pagalmu, kā dēļ piešķirt Jūsu mājoklim mūsdienīgu izskatu, saglabājot ēkas kopējo energoefektivitāti.

HST 
Īpašā rāmja konstrukcija ļauj izgatavot līdz pat 6 metru platas un 2,6 metrus augstas bīdāmās konstrukcijas, kur vienas vērtnes izmērs var sasniegt 3 metru platumu. Neraugoties uz to, ka konstrukcijas kopējais svars var sasniegt 500 kg, vieglums durvju ikdienišķajā lietošanā ir garantēts, durvis spēs atvērt pat bērns. HST sistēma ir pilnībā droša un neprasa pastāvīgu apkopi.

HST 85mm sistēmas priekšrocības:
● Palielināta siltumizolācija, U vērtība tikai 0,95 W / m² K. Pasīvās mājas standarts saskaņā ar IFT Rosenheim sertifikāciju
● Palielināti fiksētās daļas gaismas laukumi
● Ideāli piemērots trīs stiklu paketēm, biezums līdz 51 mm
● Modulāri saistīti sliekšņa un sliedes veidi – alumīnija vai šķiedru pastiprināta kompozītmateriāla izvēle
● Integrēta blīvējuma sistēma, lai palielinātu produktu kvalitāti ilgtermiņā
● Pieejamas dažādas krāsas
● Augstas izturības konstrukcija

PATIO

Paralēli bīdāmo sistēmu PATIO iespējams aprīkot no ārpuses ar neredzamu ziemas vēdināšanu. Drošības plāksnīšu dēļ, ziemas vēdināšanas pozīcijā, durvis is drošas pret uzlaušanu.

  • Atvēršanas laikā vērtne vienmērīgi visa pilnībā izbīdās uz telpas iekšpusi un pa sliedi tiek atvērta.
  • Dempfera dēļ vērtnes atvēršanai, aizvēršanai un bīdīšanai nav jāpielieto liels spēks.
  • Durvis ir vienādi drošas aizvērtā un vēdināšanas režīmā, kurš atbilst RC1 un RC2 klasei. Nepieciešams tikai rokturi pacelt uz augšu un vērtne vienmērīgi panāk no rāmja nost, bet to nav iespējams atvērt pilnībā, kā rezultātā var droši vēdināt telpu un neuztraukties par drošību.
  • PATIO furnitūra apvieno sevī ērtu lietošanu, drošību un estētisku izskatu.

Alumīnija bīdāmās sistēmas

ALT100 ir alumīnija profilu sistēma, kas paredzēta balkonu, lodžiju un terašu stiklošanai. Rāmji aizsargā balkonus, lodžijas un terases no lietus un vēja, trokšņiem un putekļiem, uzlabo siltumizolāciju, rada papildu mājīgumu un komfortu. Sistēma ļauj jums izveidot dizainus ar bīdāmām, eņģēm un fiksētām vērtnēm. Izmantojot stūra adapterus un savienotājus, dažādas ALT100 sērijas profilos samontētās konstrukcijas var kombinēt. Lokšņu skaits konstrukcijā var mainīties atkarībā no nepieciešamā stiklojuma platuma un augstuma. To augstumu un platumu izvēlas, ņemot vērā vēja slodzes, kas ietekmē konstrukciju lietošanas laikā konkrētā reģionā.

Visi ALT100 sistēmas profili ir izgatavoti tikai no pirmās izmantošanas alumīnija (tāpat kā visi pārējie sistēmas izstrādājumi) un pārklāti ar poliestera pulveri, kas nodrošina augstu izturību pret laika-apstākļu iedarbi un palielina izturību.

Uzzināt vairāk
ALT100 atvēršanas veidi