Paceļamie industriālie vārti

Vārti

Paceļamie industriālie vārti

Sekcijveidu industriālie vārti ir paredzēti izmantošanai industriālajā, ražošanas, tirdzniecības sektorā. Vārti tiek izgatavoti pēc Jūsu izmēriem. Industriālos sekcijveidu vārtus atšķir lieli izmēri, aprīkojums, paaugstināta aizsardzība pret agresīvām vidēm, bet tie nezaudē vizuālo estētiskumu un izskatās tik pat labi, kā garāžu vārti. Industriālie vārti paaugstinās Jūsu darba augstumu, ieekonomēs vietu, ērti lietošanā un izturīgi.

Sekciju tehniskais raksturojums

Mūsu vārtu termosekcijām ārējais metāls ir atdalīts no iekšējā metāla, tas nesaskaras savienojumu vietās un neveido aukstuma tiltu, kā rezultātā nodrošinot efektīvu siltuma izolāciju. Termosekcijas ir izgatavotas ar paaugstinātas siltumizolācijas tiltu, papildus stiprības sloksni 1mm biezumā un stucco gravējuma virsmu ar siltumpārvades koeficentu U=0.8 W/m2K, ko apliecina testēšanas sertifikāts.

Industrialie varti
Panelu struktura apelsins

Paneļu veids un tekstūra

Tā pat kā garāžas paceļamajiem vārtiem, industriālajiem vārtiem iespējams piešķirt tekstūru un paneļu tipu.

Krāsas

Industriālajiem vārtiem iespējams piešķirt individuālu krāsu, kā no ārpuses, tā arī no iekšpuses. Iespējams nokrāsot vārtus koksnes imitācijas toņos vai jebkurā krāsā pēc RAL kataloga krāsām. Standarta toņi ir no ārpuses RAL-9010 vai RAL-9002 (Balts), RAL-8014 Brūns, RAL-9006 Sudrabs vai RAL-7016 Antracīda pelēks. Krāsa ir izturīga pret vides iedarbību un neizbalē zem saules stariem.

RAL-K7 (1)
logi vartiem ar udenszimi

Vārtu aprīkojums

Lai palielinātu vārtu ērtumu iespējams uzstādīt personāla durvis ar durvju aizvērēju. Vārtus iespējams aprīkot ar logiem vai arī ar panorāmas logiem. Iespējams uzstādīt ķēdes reduktoru, kas nodrošinās smagu vārtu vieglu atvēršanu un aizvēršanu ar roku palīdzību velkot vai laižot ķēdi, kā arī pieejama BFT zīmola automātika. Pieejamas ventilācijas restes, drošības trose ar slēdzi, vārtu bloķējošais slēdzis.

Ja vārti tiek izmantoti vietās ar agresīvu vidi (ūdens, skāba vai bāziska vide), iespējams izmantot detaļas no nerūsējošā tērauda un nekorodējošās skrūves.

Industriālie elektrodzinēji aprīkoti ar augstu celtspēju un piemēroti dažādu izmēru vārtu operēšanai. Dzinējs padara vārtu darbību vienmērīgāku izlīdzinot kopēju celtspēju. Elektrodzinējus iespējams saslēgt ar citām vadības iekārtām Jūsu telpās un tiem ir plašas komplektācijas iespējas.

Mērīšana

Vārtu precīzai pasūtīšanai svarīgi zināt montāžas vietu izmērus, izmantošanas apstākļus. Mūsu profesionālie meistari nodrošinās kvalitatīvu mērīšanu un vārtu montāžu.

Vartu merisana