Paceļamie garāžu vārti

Vārti

Paceļamie garāžu vārti

Paceļamie sekciju garāžas vārti ir viens no populārākajiem vārtu veidiem, tie ekonomē vietu un nodrošina patīkamu garāžas kopējo ārējo izskatu. Paceļamie sekciju vārti ir izturīgi un kalpo ilgi normālos darba apstākļos, ir pieejamas vairākās krāsās un ar dažādu paneļu struktūru. Vārti piemēroti izmantošanai kā siltās telpās, tā arī aukstumā. Vārti ir izgatavoti no cinkota tērauda un senvičveida tipa sekcijām, kas nodrošina siltuma izolāciju un ilgstošu darbības laiku. Vārti ir ražoti Latvijā un sertificēti ar starptautisko standartu EN13241-1:2003. Garāžas vārti tiek izgatavoti pēc Jūsu izmēriem.

Paneļu veidi

Piedāvājam dažāda veida vārtu paneļa dizaina risinājumus. Papildus iespējams izgatavot sekcijas no pilnīgi gludas struktūras kā arī alumīnija profiliem. Paneļi ir viegli uzstādāmi, maināmi, izturīgi. Iztur ārējās vides iedarbības.

KI-Rigato residental
Panelu struktura apelsins

Paneļu struktūras

Kad Jūs nolēmāt, kādu paneļu veidu Jūs vēlaties, jāizvēlas arī paneļa struktūra. Standarta komplektācijā iespējams izvēlēties sekcijas ar koka tekstūras gravējumu vai apelsīna (stucco) virsmas struktūru ārpusē. Papildus iespējams izgatavot sekcijas no pilnīgi gludas struktūras kā arī alumīnija profiliem.

Krāsas

Pieskaņojiet savus jaunos vārtus Jūsu fasādei vai jumtam, eksterjeram vai interjeram, logiem vai durvīm. Paneļus iespējams nokrāsot koksnes imitācijas krāsās, kā arī jebkurā krāsā no RAL kataloga. Standartā vārti tiek krāsoti no ārpuses krāsās RAL 9006 (Sudrabs), RAL 9010 (Balts), RAL 9002 (Balts), RAL 8014 (Brūns) vai RAL 7016 (Antracīda pelēks). Standarta krāsa no iekšpuses RAL 9010 (Balts) vai RAL 9002 (Pelnu balts). Krāsa neizbalē zem saules stariem un nesāk lobīties ar laiku.

RAL-K7 (1)
varti green

Aprīkojums un automātika

Garāžu komplektāciju iespējams pilnveidot ar Jums nepieciešamiem elementiem. Papildus iespējams vārtiem uzstādīt personāla durvis, logus, avārijas trosi ar atslēgu, un automātiku.

Uzstādot automātiku, Jūs kļūsiet vel tuvāk mūsdienīgām tehnoloģijām. Jums vairāk nevajadzēs lietainā, vējainā vai kopēji nepatīkamā laikā, kāpt laukā no sava transportlīdzekļa, lai atvērt vai aizvērt garāžas vārtus, to būs iespējams viegli izdarīt no transportlīdzekļa. Vārtiem pieejama BFT automātika.

Kā mērīt un uzstādīt

Lai precīzi pasūtīt vārtus, jānorāda nepieciešamie ailes un montāžas vietu izmēri. Mūsu profesionālie meistari var veikt kvalitatīvu mērīšanu, kā arī vārtu montāžu.

Vartu merisana